Współpracuj z nami w trosce o dobro swoich klientów!

PROFORO – doradztwo restrukturyzacyjne i upadłościowe oraz pomoc prawno-finansowa

Współpracujesz z klientem, który ma opóźnienie w płatności rat kredytowych, składek ZUS czy należności do US, jest przekredytowany lub stracił płynność finansową i grozi mu egzekucja komornicza? Jako specjalista w swojej dziedzinie wyczerpałeś/-aś już wszystkie możliwości wsparcia? Zostań naszym partnerem!

w dzieciuch v1
Wojciech Dzieciuch

Dyrektor operacyjny

Skontaktuj się z nami! Razem możemy jeszcze skuteczniej wspierać klientów w kryzysie finansowym!

Dlaczego warto?

Poznaj korzyści płynące ze współpracy z PROFORO!

Kompleksowe wsparcie klientów

Współpraca z naszą kancelarią zapewni kompleksowe wsparcie klientom, których sytuacja prawno-finansowa wymaga wdrożenia bardziej zaawansowanych działań pomocowych.

Poszerzenie zakresu usług

Dzięki współpracy z doradcą restrukturyzacyjnym zagwarantujesz klientom dostęp do szerszego wachlarza usług pomocowych i uczynisz swoją ofertę bardziej atrakcyjną!

Budowanie sieci wartościowych kontaktów

Współdziałanie z ekspertami i liderami rynku z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego otworzy przed Tobą nowe możliwości i stanie się źródłem cennego doświadczenia!

Atrakcyjny system prowizyjny

Poszukujesz dodatkowego źródła dochodu? Partnerstwo biznesowe z PROFORO to także system korzystnych benefitów! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Zapewnij swoim klientom kompleksowe wsparcie!

Zapoznaj się z opiniami partnerów biznesowych PROFORO i zobacz, jakie korzyści może Ci przynieść współpraca z naszą kancelarią!

„Od wielu lat pracuję jako doradca finansowy, oferując kredytowanie dla firm. Nawiązałem współpracę z PROFORO, gdy zgłosił się do mnie klient z zadłużeniem uniemożliwiającym przyznanie kolejnego wsparcia. Dzięki skutecznie przeprowadzonej restrukturyzacji dziś może kontynuować działalność swojej firmy”.

„Kancelaria PROFORO zapewniła kompleksową obsługę mojemu klientowi, który wpadł w spiralę zadłużenia. Przekazanie jego sprawy doradcy restrukturyzacyjnemu okazało się najlepszym rozwiązaniem. Eksperci z kancelarii zajęli się jego oddłużeniem i pomogli w zatwierdzeniu układu, dzięki czemu regularnie spłaca należności wierzycielom. Współpraca z PROFORO pozwoliła mu ochronić majątek, a dla mnie stała się źródłem dodatkowych benefitów”.

Razem możemy więcej!

Poznaj modelowy przebieg współpracy z PROFORO

Przekazanie sprawy klienta naszej kancelarii

Zadłużenie obsługiwanego przez Ciebie klienta wyklucza dalszą pomoc? Skieruj go do naszej kancelarii, a my zajmiemy się resztą!

Weryfikacja możliwości wsparcia

Przeprowadzimy wnikliwą analizę sytuacji prawno-finansowej i zaproponujemy dostępne rozwiązania.

Wdrożenie mechanizmów oddłużeniowych

W zależności od złożoności problemu zasugerujemy najkorzystniejszą z perspektywy klienta formę oddłużenia.  

Ochrona interesów klienta

Dzięki zaangażowaniu ekspertów zadbamy o możliwie najlepsze zabezpieczenie interesów dłużnika – wszystko dzięki Twojej interwencji!

Nie zwlekaj! Już teraz skontaktuj się z nami i razem nieśmy przedsiębiorcom skuteczną pomoc!

Zadzwoń
+48 575 984 088
Zadzwoń
Scroll to Top