usługi

Dokonaj właściwych decyzji dotyczących Twoich finansów z pomocą naszych usług

Doradzamy w wyborze właściwego rodzaju postępowania restrukturyzacyjnego w celu uniknięcia ogłoszenia upadłości.
Usługi związane z wsparciem finansowym, to kompleksowy program pomocowy realizowany w celu ratowania lub restrukturyzacji przedsiębiorstw. Program skierowany jest do przedsiębiorców w trudnej sytuacji ekonomicznej.
Pozycja dłużnika w postępowaniu egzekucyjnym nie jest z góry skazana na porażkę. Reprezentujemy dłużników w postępowaniach i weryfikujemy działania organów egzekucyjnych. Chronimy Twój majątek i Twoje prawa.
Z założenia postępowania restrukturyzacyjne prowadzi się wobec dłużników niewypłacalnych bądź zagrożonych niewypłacalnością. Doradzamy w wyborze właściwego rodzaju postępowania restrukturyzacyjnego, którego głównym celem jest uniknięcie ogłoszenia upadłości poprzez zastosowanie odpowiednio dobranych procedur naprawczych.
Kancelaria świadczy usługi związane z doradztwem w zakresie upadłości konsumenckiej oraz upadłości przedsiębiorstw (spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych) dla podmiotów zagrożonych niewypłacalnością. W toku prowadzonych postępowań upadłościowych reprezentujemy interesy zarówno dłużników jak i wierzycieli.