Wsparcie finansowe
Pomoc finansowa dla firm
Finansowe koło ratunkowe dla przedsiębiorców

Pomoc finansowa dla firm

W obliczu dynamicznych transformacji rynkowych firmy muszą nieustannie konfrontować się z wieloma wyzwaniami, co rodzi realne zagrożenie dla ich stabilności finansowej.

Wieloletnia współpraca z klientami biznesowymi zapewniła nam wiedzę na temat problemów, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy z różnych branż. Oferta PROFORO obejmuje więc kompleksowy program pomocy finansowej dla firm w trudnej sytuacji ekonomicznej. Naszym priorytetem jest budowanie potencjału polskiej przedsiębiorczości, dlatego też z wielkim zaangażowaniem wspieramy wszystkie podmioty, niezależnie od ich wielkości czy branży.

Poznaj zakres naszych usług!

W czym możemy Ci pomóc?

Zapewniamy wsparcie finansowe w ramach instrumentów

  • pomocowych, które obejmują:
  • pomoc na ratowanie przedsiębiorstwa;
  • tymczasowe wsparcie restrukturyzacyjne;
  • pomoc na restrukturyzację.

Beneficjent może skorzystać z powyższych instrumentów pomocowych niezależnie od pomocy udzielonej w ramach Tarczy Antykryzysowej lub Tarczy finansowej PFR.

Nie trać cennego czasu…

Kiedy warto się do nas zgłosić?

Skontaktuj się z naszą kancelarią, jeśli:

  • kondycja finansowa Twojej firmy uległa pogorszeniu lub grozi Ci niewypłacalność;
  • potrzebujesz środków na ratowanie przedsiębiorstwa;
  • Twoją firmę czeka restrukturyzacja.

Twoja firma mierzy się z problemami finansowymi? Skorzystaj z naszego wsparcia i ocal ją przed bankructwem!

Garść argumentów

Dlaczego warto nam zaufać?

Doskonale znamy problemy przedsiębiorców

Pomoc w problemach finansowych przedsiębiorców to nasz chleb powszedni. Na co dzień prowadzimy postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne, dlatego też wiemy, kiedy i jakie kroki podjąć, by zapobiec niewypłacalności.

Zapewniamy indywidualne podejście

Priorytetem naszej kancelarii jest najwyższy standard świadczonych usług. W związku z powyższym każdy klient PROFORO może liczyć na indywidualne podejście i propozycję rozwiązań dostosowanych do aktualnej kondycji finansowej oraz problemów jego biznesu.

Oferujemy szeroki zakres usług

Kancelarię PROFORO tworzy zespół ekspertów: doradcy restrukturyzacyjni i upadłościowi, prawnicy, specjaliści od finansów, spraw podatkowych i mediacji. Dzięki temu możemy otoczyć klientów specjalistyczną opieką na wielu wymiarach.

Umów się na konsultację z naszym ekspertem i sprawdź, jak możemy pomóc Twojemu biznesowi nabrać wiatr w żagle!

Współpraca Biznesowa

Umów się na konsultację

Wspólnie poszukajmy rozwiązania Twojej sytuacji prawno-finansowej!

Klienci cenią sobie współpracę z PROFORO

Poznaj ich opinie!

Zuzanna Zielińska
Zuzanna Zielińska
21/12/2023
Zdecydowanie polecam kancelarię Pro Foro. Pan Jakub Ziółkowski natychmiast zajął się sprawą. Pełen profesjonalizm, ciągły kontakt z klientem, pełne wsparcie i zaangażowanie! Dziękuję!
Dawid MM
Dawid MM
16/11/2023
Polecam, kancelaria "the best"! Obsługa na najwyższym poziomie, zawsze merytorycznie ale potrafią wszystko wytłumaczyć po ludzku :)
Damian Mazur
Damian Mazur
07/11/2023
Z czystym sumieniem rekomenduję Kancelarię Prawną "Pro Foro", a dokładniej doradcę restrukturyzacyjnego Dominika Gagackiego z którym miałem okazję współpracować. Zawsze mogłem liczyć na profesjonalny kontakt, cierpliwe omówienie potrzebnych tematów oraz poradę.
Martyna Domańska
Martyna Domańska
12/10/2023
Z czystym sumieniem polecam Kancelarie. Wspaniali, życzliwi Prawnicy. Z ogromnym sercem i zrozumieniem czasem naprawdę ciężkiej sytuacji życiowej.
Oriana Roszak
Oriana Roszak
23/09/2023
Szczerze polecam kancelarie Proforo. Profesjonalne, ale jednocześnie ludzkie podejście do klienta, co jest ważnym aspektem w kwestii współpracy. Pan Mecenas potrafi słuchać klienta, a następnie jasno i precyzyjnie wytłumaczyć każde wątpliwości. Pozostaje w ciągłym kontakcie z klientem, żeby móc odpowiedzieć na dodatkowe pytania, można zadzwonić i uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź. W Kancelarii panuje miła i życzliwa atmosfera. Moje sprawy wygrane dzięki wiedzy i umiejętnościom pana Mecenasa. Jeżeli pojawi się kolejna potrzeba to z pewnością ponownie skorzystam z usług właśnie tez kancelarii.
aneta wojnarowska
aneta wojnarowska
31/08/2023
Pana Dominika i Jakuba polecam bardzo miła i fachowa obsługa
Justyna Dziedzina
Justyna Dziedzina
24/07/2023
Polecam Kancelarię Prawną "Pro Foro", a w szczególności doradcę restrukturyzacyjnego Dominika Gagackiego. Profesjonalna, sprawna współpraca oraz bardzo duże zaangażowanie.
Zadzwoń
+48 575 984 088
Zadzwoń