Doradztwo prawne
Prawo restrukturyzacyjne
Eksperckie przewodnictwo po meandrach prawa

Doradztwo prawne

Prawo reguluje charakter relacji międzyludzkich i umożliwia zachowanie odpowiedniego porządku społecznego. Częste zmiany w zakresie jego stanowienia bywają kłopotliwe dla laika. Znajomość własnych praw jest jednak kluczowa dla funkcjonowania w życiu codziennym i pozwala na odpowiednie zabezpieczenie własnych interesów. W przypadku wątpliwości lub problemów z prawem warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa prawnego.

Zespół PROFORO tworzą eksperci specjalizujący się w różnych gałęziach prawa. Doskonała znajomość aktualnych regulacji i wieloletnie doświadczenie pozwala nam efektywnie rozwiązywać problemy klientów naszej kancelarii. Zapewniamy merytoryczne konsultacje, rozwiewamy wątpliwości i pomagamy odnaleźć się w gąszczu zawiłości przepisów. Reprezentujemy również interesy stron w postępowaniach sądowych o różnorodnym charakterze – wszystko w zgodzie z obowiązującą literą prawa i z dbałością o interesy klienta.

Poznaj zakres naszych usług!

W czym możemy Ci pomóc?

  • reprezentowanie interesów klienta w postępowaniach karnych, cywilnych, administracyjnych i gospodarczych;
  • fuzje i przejęcia;
  • spory sądowe;
  • windykacja należności;
  • kompleksowa obsługa przedsiębiorstw;
  • sporządzanie i opiniowanie umów.
Działania antywindykacyjne

Najlepszy radca prawny w Poznaniu czeka na Ciebie w PROFORO!

Garść argumentów

Dlaczego warto nam zaufać?

Stoimy na straży praw klientów

Dbałość o poszanowanie praw klientów to najwyższy priorytet kancelarii PROFORO. Czuwamy nad zabezpieczeniem ich interesów, zapewniając najwyższą jakość usług prawnych.

Szanujemy tajemnicę zawodow

Nasze działania są w pełni etyczne. Pracujemy z poszanowaniem tajemnicy zawodowej, gwarantując tym samym naszym klientom poufność informacji przekazywanych podczas konsultacji prawnych.

Zapewniamy wszechstronne wsparcie

Osoby korzystające z pomocy naszej kancelarii mogą liczyć na kompleksowe wsparcie doświadczonych specjalistów. W naszej ofercie mieści się też doradztwo podatkowe, restrukturyzacyjne i upadłościowe, usługi księgowe i wsparcie w prowadzeniu mediacji.

Potrzebujesz pomocy prawnej?
Skontaktuj się z nami i poznaj najwyższy standard usług!

Współpraca Biznesowa

Umów się na konsultację

Wspólnie poszukajmy rozwiązania Twojej sytuacji prawno-finansowej!

Klienci cenią sobie współpracę z PROFORO

Poznaj ich opinie!

Zuzanna Zielińska
Zuzanna Zielińska
21/12/2023
Zdecydowanie polecam kancelarię Pro Foro. Pan Jakub Ziółkowski natychmiast zajął się sprawą. Pełen profesjonalizm, ciągły kontakt z klientem, pełne wsparcie i zaangażowanie! Dziękuję!
Dawid MM
Dawid MM
16/11/2023
Polecam, kancelaria "the best"! Obsługa na najwyższym poziomie, zawsze merytorycznie ale potrafią wszystko wytłumaczyć po ludzku :)
Damian Mazur
Damian Mazur
07/11/2023
Z czystym sumieniem rekomenduję Kancelarię Prawną "Pro Foro", a dokładniej doradcę restrukturyzacyjnego Dominika Gagackiego z którym miałem okazję współpracować. Zawsze mogłem liczyć na profesjonalny kontakt, cierpliwe omówienie potrzebnych tematów oraz poradę.
Martyna Domańska
Martyna Domańska
12/10/2023
Z czystym sumieniem polecam Kancelarie. Wspaniali, życzliwi Prawnicy. Z ogromnym sercem i zrozumieniem czasem naprawdę ciężkiej sytuacji życiowej.
Oriana Roszak
Oriana Roszak
23/09/2023
Szczerze polecam kancelarie Proforo. Profesjonalne, ale jednocześnie ludzkie podejście do klienta, co jest ważnym aspektem w kwestii współpracy. Pan Mecenas potrafi słuchać klienta, a następnie jasno i precyzyjnie wytłumaczyć każde wątpliwości. Pozostaje w ciągłym kontakcie z klientem, żeby móc odpowiedzieć na dodatkowe pytania, można zadzwonić i uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź. W Kancelarii panuje miła i życzliwa atmosfera. Moje sprawy wygrane dzięki wiedzy i umiejętnościom pana Mecenasa. Jeżeli pojawi się kolejna potrzeba to z pewnością ponownie skorzystam z usług właśnie tez kancelarii.
aneta wojnarowska
aneta wojnarowska
31/08/2023
Pana Dominika i Jakuba polecam bardzo miła i fachowa obsługa
Justyna Dziedzina
Justyna Dziedzina
24/07/2023
Polecam Kancelarię Prawną "Pro Foro", a w szczególności doradcę restrukturyzacyjnego Dominika Gagackiego. Profesjonalna, sprawna współpraca oraz bardzo duże zaangażowanie.
Zadzwoń
+48 575 984 088
Zadzwoń
Scroll to Top