Doradztwo podatkowe
Prawo restrukturyzacyjne
Twoje sprawy podatkowe w dobrych rękach

Doradztwo podatkowe

W kancelarii PROFORO zapewniamy profesjonalne doradztwo podatkowe, kierując tę ofertę zarówno do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i do klientów indywidualnych. Merytoryczne przygotowanie i kwalifikacje naszego eksperta z zakresu prawa podatkowego poświadcza stosowna certyfikacja Ministra Finansów. Nasze działania cechuje wysoka etyka, pełna transparentność i poszanowanie tajemnicy zawodowej. Zajmujemy się nie tylko konsultacją wątpliwości wokół kwestii podatkowych, ale również kompleksową obsługą podatkową. Usługi te zainteresują zwłaszcza osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wsparcie ekspertów zapewni im odpowiednie zabezpieczenie interesów oraz obiektywne i rzeczowe opiniowanie podejmowanych decyzji. Pozwoli tym samym skoncentrować się na realizacji strategicznych celów biznesowych – bez obaw o zaniedbania w kwestiach podatkowych oraz ich skutki prawne czy finansowe.
Poznaj zakres naszych usług!

W czym możemy Ci pomóc?

  • konsultacja podatkowa;
  • sporządzanie pisemnej opinii w zakresie prawa podatkowego;
  • sporządzanie pism w sprawach podatkowych (wnioski, podania, wyjaśnienia);
  • reprezentowanie interesów klienta w trakcie kontroli podatkowej, czynności sprawdzających oraz podczas postępowania podatkowego przed US, urzędami celnymi i izbami celnymi;
  • przeprowadzanie audytów podatkowych;
    szkolenia;
  • przygotowanie wniosku do US o przyznanie ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych;
  • przegląd (audyt) rozliczeń podatkowych – w celu identyfikacji zaległości/zobowiązań podatkowych oraz w celu obniżenia podatków i składek ZUS (poszukiwanie oszczędności podatkowych).
Proforo

Nie szukaj dłużej! Najlepszy doradca podatkowy w Poznaniu czeka na Ciebie właśnie w PROFORO!

Garść argumentów

Dlaczego warto nam zaufać?

Szanujemy tajemnicę zawodową

Hołdujemy ustawowemu obowiązkowi zachowania poufności informacji przekazywanych przez klientów. Dzięki temu każda korzystająca z naszego wsparcia osoba może mieć pewność, że będziemy działać w obronie jej interesów.

Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi przepisami

Przepisy z zakresu prawa podatkowego podlegają dynamicznym zmianom. Aktualizujemy więc nieustannie naszą wiedzę, wykorzystując najnowsze interpretacje organów podatkowych oraz orzecznictwo sądów administracyjnych odnoszące się do podobnych spraw.

Oferujemy kompleksowe wsparci

W PROFORO pracuje zespół ekspertów o różnych specjalizacjach. Taka interdyscyplinarność pozwala nam wspierać klientów kompleksowo, nie tylko w zakresie prawa podatkowego, ale także w innych obszarach wymagających fachowego doradztwa.

Prowadzisz firmę?

Skoncentruj się na swoim biznesie, a my zajmiemy się Twoimi podatkami!

Jesteś klientem indywidualnym?

Chętnie wyjaśnimy Ci wszelkie zawiłości prawa podatkowego!

Umów się na konsultację i skorzystaj z fachowego doradztwa w sprawach podatkowych!

Współpraca Biznesowa

Umów się na konsultację

Wspólnie poszukajmy rozwiązania Twojej sytuacji prawno-finansowej!

Klienci cenią sobie współpracę z PROFORO

Poznaj ich opinie!

Zuzanna Zielińska
Zuzanna Zielińska
21/12/2023
Zdecydowanie polecam kancelarię Pro Foro. Pan Jakub Ziółkowski natychmiast zajął się sprawą. Pełen profesjonalizm, ciągły kontakt z klientem, pełne wsparcie i zaangażowanie! Dziękuję!
Dawid MM
Dawid MM
16/11/2023
Polecam, kancelaria "the best"! Obsługa na najwyższym poziomie, zawsze merytorycznie ale potrafią wszystko wytłumaczyć po ludzku :)
Damian Mazur
Damian Mazur
07/11/2023
Z czystym sumieniem rekomenduję Kancelarię Prawną "Pro Foro", a dokładniej doradcę restrukturyzacyjnego Dominika Gagackiego z którym miałem okazję współpracować. Zawsze mogłem liczyć na profesjonalny kontakt, cierpliwe omówienie potrzebnych tematów oraz poradę.
Martyna Domańska
Martyna Domańska
12/10/2023
Z czystym sumieniem polecam Kancelarie. Wspaniali, życzliwi Prawnicy. Z ogromnym sercem i zrozumieniem czasem naprawdę ciężkiej sytuacji życiowej.
Oriana Roszak
Oriana Roszak
23/09/2023
Szczerze polecam kancelarie Proforo. Profesjonalne, ale jednocześnie ludzkie podejście do klienta, co jest ważnym aspektem w kwestii współpracy. Pan Mecenas potrafi słuchać klienta, a następnie jasno i precyzyjnie wytłumaczyć każde wątpliwości. Pozostaje w ciągłym kontakcie z klientem, żeby móc odpowiedzieć na dodatkowe pytania, można zadzwonić i uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź. W Kancelarii panuje miła i życzliwa atmosfera. Moje sprawy wygrane dzięki wiedzy i umiejętnościom pana Mecenasa. Jeżeli pojawi się kolejna potrzeba to z pewnością ponownie skorzystam z usług właśnie tez kancelarii.
aneta wojnarowska
aneta wojnarowska
31/08/2023
Pana Dominika i Jakuba polecam bardzo miła i fachowa obsługa
Justyna Dziedzina
Justyna Dziedzina
24/07/2023
Polecam Kancelarię Prawną "Pro Foro", a w szczególności doradcę restrukturyzacyjnego Dominika Gagackiego. Profesjonalna, sprawna współpraca oraz bardzo duże zaangażowanie.
Zadzwoń
+48 575 984 088
Zadzwoń
Scroll to Top