O nas

Jesteśmy kancelarią prawną specjalizującą się w dziedzinie prawa upadłościowego, restrukturyzacyjnego i postępowania egzekucyjnego. Oferujemy wsparcie prawne oparte na bazie naszych doświadczeń oraz ugruntowanej wiedzy. Szczególnie mocnym filarem naszej kancelarii jest znajomość praktycznych aspektów postępowań egzekucyjnych prowadzonych przez komorników sądowych oraz ich rozliczeń.

Prowadzimy sądowe postępowania restrukturyzacyjne, upadłościowe i zapewniamy reprezentację w toczących się egzekucjach. Reprezentując Ciebie przed sądem czy organem egzekucyjnym będziemy chronili Twój majątek przed egzekucją. Pomagamy wyjść z zadłużenia oraz zdobyć środki finansowe na rozwój lub otwarcie przedsiębiorstwa. Jesteśmy wsparciem w tym trudnym dla Ciebie czasie.

W toku postępowań upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych doradzamy zarówno dłużnikom jak i wierzycielom. Pomagamy na każdym etapie ogłaszania upadłości konsumenckiej, upadłości przedsiębiorstw oraz ich restrukturyzacji.

Ważne

Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pismo od komornika?

Sprawdź, czy musisz zapłacić. Skontaktuj się z nami. W ramach bezpłatnej konsultacji telefonicznej dokonamy analizy otrzymanych dokumentów i zaopiniujemy zasadność złożenia odwołania od otrzymanego pisma.

aktualności

Zapoznaj się z
najnowszymi informacjami